KS. MARCIN OŻÓG

Proboszcz

ur. 2 czerwca 1968 w Warszawie

Święcenia kapłańskie:

21 maja 1994 z rąk Bp Kazimierza Romaniuka

Studia:

magister, PWTW, historia kościoła

Przebieg posługi kapłańskiej:

– wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 30.06.1994 – 28.06.1997

– wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 28.06.1997 – 30.06.2001

– wikariusz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 30.06.2001 – 01.07.2004

– wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 03.07.2004 – 01.07.2012

– proboszcz, Dobrego Pasterza, Warszawa-Miedzeszyn, od 01.07.2012

Inne funkcje:

– duszpasterz akademicki, Dekanat Bródnowski, 01.11.2010 – 01.07.2012

KS. KRYSTIAN CZERSKI

Wikariusz

Parafia pochodzenia: Najświętszego SPJ, Komarówka Podlaska, Diec. Siedlecka

Święcenia kapłańskie:

1 czerwca 2013 r., Abp Henryk Hoser SAC

Studia:

magister, PWTW, teologia duchowości, 2013

Przebieg posługi kapłańskiej:

– wikariusz, MB Fatimskiej, Legionowo, 01.09.2013 – 26.08.2016

– wikariusz, Dobrego Pasterza, Warszawa-Miedzeszyn, od 26.08.2016

KS. BRONISŁAW MICEK, proboszcz w latach 2008-2009

KS. IRENEUSZ WĘGRZYNOWICZ, proboszcz w latach 2009-2012

—–

O. ROMAN HARONSKA, wikariusz w latach 2009-2013

KS. JACEK DOMAŃSKI, wikariusz w latach 2013-2016